TS
Soru Sahibi
9 Nisan 2015 17:11

TİROİD NODÜLÜMÜN RAPORLARI

Merhaba Doğan Bey, Size danıştığım konuya hassasiyetle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.. Tiroid nodülümle ilgili son tahlil sonucumu bekliyordum bugün çıktılar. Öncekilerle birlikte son tahliliminde görselini yollayıp son bi kez başvurmak istedim size, teşekkür ederim..

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekrar geçmiş olsun Serap Hanım. Tiroid fonksiyon testleriniz de normal çıkmış. Bu durum sevindirici. Şimdi iki alternatifimiz mevcut. Ya 6 ay sonra kontrol ya da ince iğne biyopsisi. Hangisi doğru olur diye düşünmeyin. İki karar da yalnış olmaz ama takip fikrinin daha doğru olacağı kanaatindeyim. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere. ..

9 Nisan 2015 22:20