ÇU
Soru Sahibi
27 Ocak 2019 14:25

Test-Tahlil Değerlendirme

Merhabalar Ramazan Hocam. Ürolog tarafından yapılan tahlillerimin sonucunda önemli bir durum olmadığı ancak bazı değerler nedeniyle bir dahiliye uzmanı ile görüşmemde yarar olabileceği söylendi. Yaşım 30. Boy 1.76, kilo 120. Sonuçlarda yüksek ve yükseğe yakın gördüğüm değerler şunlardır: Hemogram: Mono % : 8.9 , Rdw: 13.7 - Biyokimya: Cpr: 5.18 , Alt: 60 , Ürik asit: 7.0 - İdrar: Lokosit: 5 Çok kısa değerlendirme yaparsanız minnettar kalırım. Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

monosit sayısı önemli bu yüzden araştırılması uygun olur. diğer şikayetlerin ile birlikte değerlendirmek uygun olur

11 Şubat 2019 13:42