ÇŞ
Soru Sahibi
4 Haziran 2019 10:44

Tenisçi dirsegi

Merhaba hocam esimde tenisçi dirseği hastalığı var dirsekten kortizon oldu 4ay iyi geldi sonra fizik eser gördü hiç faydası olmadı hala çok ağrıyor ne yapacağımızı bilemedik yardımcı olabilurmisiniz

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhab Şakir bey, Geçmiş olsun, Tenisçi dirseği ve diğer kas eklem hastalıklarında kortizon uygulaması maalesef klasik uygulama olarak hala yapılmaktadır. Ancak modern ve gelişmiş, kanıtlanmış tıbi tedavi uygulamaları ile oldukça başarılı klinik sonuçları almaktayız. Kliniğimize müracaatiniz halinde sizlere tedavi konusunda yardımcı olunacaktır. İyi günler dileriz.

14 Temmuz 2019 11:21
ÇŞ
Soru Sahibi

Hocam klinik nerede bilgi verebilirmisiniz tamamlayıcı sağlık sigortası koç Alyans anlaşmamız varmı teşekkürler

14 Temmuz 2019 13:52
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Keser Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba Şakir bey, kliniğimi kükürtlü mahallesindedir. İletişim ve randevu için *** *** ** numarada sizlere yardımcı olunacaktır.

21 Temmuz 2019 19:56