22 Aralık 2018 23:02

Tekrarlayan düşükler

Merhaba 11 yillik evliyim 2 dusuk 4 kalp atisi durdugu yada olmadigi icin kurtaj 1 dis gebelik 2 olumsuz tup bebek gecirdim mthfr A1298C CC homozigot mutant birey Mthfr C677T CC homozigot normal birey Faktör V1299(A4070G) AA homozigot normal birey Faktör V leiden (G1691A) GG homozigot normal birey Faktör 2(protrombin)(G2021A)GG homozigot normal birey Nasil bir yol izlemeliyim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Özlem hanım, Bahsettiğiniz düşük ve ölü doğumları bu testler açıklamaz çünkü hepsi normal, bir genetik doktoruna gidip soyağacınızı sorgulayıp eşiniz ve sizde kromozom analizinden başlayaracak başka genetik testlerin yapılması gerekli. Sağlıklı günler dilerim. İyi seneler

31 Aralık 2018 16:19