ÇA
Soru Sahibi
7 Temmuz 2014 08:50

Tekrar eskisi gibi anne olabilir miyim?

Daha once 2 sag dogum iki de dusugum var . 40 yasinda Hiptiroid hastaligim bulunmakla birlikte su anki TSH, T3ve T4degerlerim normal seviyede .FSH hormonum ise 12.69 seviyesinde .Su anda ise bebek sahibi olmak istesekte olmuyor.TUP BEBEK OLMADAN normal olarak tekrar anne olabilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erbil Doğan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

6 ay deneyin. eğer adetleriniz düzenli tüplerden en az biri açıksa ve eşinizde sperm problemi yoksa gebelik olabilir 6 aydan sonra tedavi gerekir

8 Temmuz 2014 12:45