hm
Soru Sahibi
28 Mayıs 2014 20:33

tedavi

benim annem 74 yasinda bir yildir ki insuly hastasidir.2 haftadir ki atesi dusmuyor yemek yemiyo karin agrilari oluyor hekimlar diyor ki rektoseldir.hekim diyor ki insult olduguna gore ameliyyat olmaz bes nasil tedavi etmek olar

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Rektosel yani barsak fıtığı bu tabloya neden olmaz Murad bey. Muhtemelen tanım hatası yapıyorsunuz. İnsülin kullanması bir takım cerrahiilerin uygulanmasına engel teşkil etmez. Annenizin tüm sonuçları email ortamından bana ulaştırın. Ne yapabiliriz bakalım. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (*** *** ** (Asistan Gamze hanım- mobil tel)

29 Mayıs 2014 10:07
hm
Soru Sahibi

menim annem duz bagirsaqlarin nekroz fraqmentleri hastalik bu lutfen komek ediniz

10 Haziran 2014 19:35
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Tüm sonuçlar ile bana ulaşın. SL

10 Haziran 2014 21:48