yh
Soru Sahibi
29 Kasım 2013 13:41

TCA %25

İyi günler doktor hanım.Tca peeling evde de gerekli önlemleri almak şartıyla kullanıyormuş.Benim yüzümde sivilcelerden kalma hafif çukur ve çok derin olmamakla birlikte delikler var.Bunlar için tca %25 i kullanmak istiyorum.SORUM,belirli aralıklarla bu işlemi 20,30 seansa yakın yapsam deri soyuldukça izlere faydası olur mu?Yani izlerin gitmesi derinin soyulmasına mı bağlı? Bir de seansların arası en az kaç gün olabilir?(dermarolleri denedim)

1 cevap
Cevaplar (1)

Kendi kendinize kuvvetli ürünlerle peeling uygulamanız doğru değildir. Leke, skar riski vardır. Uzmanın uyguladığı dermaroller ile kısa sürede, yan etkisiz, oldukça belirgin iyi sonuçlar alabilirsiniz.

11 Aralık 2013 15:34