as
Soru Sahibi
8 Haziran 2016 21:12

Tasikardi sinus

Hocam iyi gunler kalbim dakikada *** *** ** arasi atiyo ama carpinti hissetmiyorum bunun icin dr lara da gittim pek bi sey olmadi belocda kullaniyorum pek faydasi olmuyo gibi hocam bu durumun sikincasi varmi ilerde basims ic acarmi tsk ederom

1 cevap
Cevaplar (1)

Nbzın *** *** ** atıyor olması tek başına sorun oluşturmaz ve ilaç almanızı gerektirmez. Bunun muhtemel kökenlerini; yani eğer varsa stres ve kaygı bozukluğu, uyku bozukluğu, fazla çay kahve, alkol, vs gibi etkenleri halletmeye çalışmanız daha uygun olur. Saygılar..

18 Haziran 2016 10:28