ct
Soru Sahibi
13 Şubat 2014 12:22

tansiyon haftada bir yükseliyor

HOCAM VAN DA YAZIYORUM.EŞİMDE BİR SÜREDİR TANSİYON SORUNU VAR.BİR HAFTA TAKİBE ALDIK DÜZENLİ ÖLÇME SONUN DA SADECE İKİ DEFA YÜKSEK ÇIKTI DEGERLERİ 150/*** *** **/10 BU NORMAL MIDIR.AMA YİNE ARADA YÜKSEK ÇIKTIĞI OLUYOR.BİRDEFASINDA GÖZLERDE BULANIKLIK OLDU.YAKLAŞIK BEŞ DAKŞKA KADR.BU KONUDA NASIL YARDIMCI OLURSUNUZ.İYİ GÜNLER.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Osman Gürol
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Tamer Bey, Eşinize acil şifalar diliyorum. Benim ilgi alanım diyabet immünolojisi ve diyabetik hastalarda transplantasyon araştırmalarıdır. Konuyu bir iç hastalıkları veya kardiyoloji uzmanına danışmanız daha uygun olacaktır. Saygılarımla, Ali Osman Gürol

27 Şubat 2014 21:07