12 Nisan 2021 00:05

Tansiyon düşüklüğü

Hocam merhaba ben tiroid hastasıyım hashimoto. Sürekli tansiyonum düşük. 9/5 hep. Ayağa kalkınca kendimi çok halsiz hissediyorum başım dönüyor gözüm kararıyor. Folik asit kullandım bir ay önce sadece. Bir uzmana görünmeyi gerektirir mi yoksa normal midir bu durum?yaşım 25 Yaşantımı çok etkiliyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Sıvı ve tuz alımını artırmanız, uykuyu düzeltmeniz ve varsa B12 vitamini, D vitamini, demir ve kan eksikliği sorunlarının düzeltilmesi gerekiyor. Selamlar..

17 Nisan 2021 14:40