DB
Soru Sahibi
26 Eylül 2016 15:44

TAHLİL SONUCUM

HOCAM 55 YAŞINDAYIM BU SONUÇLAR SİZCE NASIL BİR SORUN ARZ EDİYORMU... Sağ böbrek normal konum ve boyutlarda konturu düzenlidir. Parankin ekosu tabidir. Parankin kalınlığı normal sınırdadır. taş hidronefroz solit kitle izlenmedi. alt polde 10 mm boyutunda basit kist izlendi. Sol böbrek normal konum ve boyutlarda konturü düzenlidir. Parankin ekosu tabidir. Parankin kalınlığı normal sınırdadır. taş hidronefroz, solid kitle izlenmedi. Orta alt kesimde modüller yerleşimi 22x16 mm boyutunda kistik yapı izlendi. Mesane konturları düzenli duvar kalınlığı normal sınırdadır. Lümeni içerisinde taş yada kitle saptanmadı. Prostat boyutları 56x32x45 mm dir.

2 cevap
Cevaplar (2)

Önemli bir şey yok gibi duruyor.

27 Eylül 2016 10:36
DB
Soru Sahibi

Prostat büyüme sıkıntısı böbrekte kist falan diyorlar hocam peki sizce nedir?

27 Eylül 2016 10:40

Önemli bir şey değil.

28 Eylül 2016 10:45