TH
Soru Sahibi
27 Mart 2016 09:13

tahlil sonucu

sedef hastasıyım NEOTİGASYON 25MG kullanıyorum bununla beraber tansiyon için CO-DİOVAN *** *** ** MG --ATOR 10 MG--CARDURA XL 4MG KULLANMAKTAYIM .Ancak her ay yaptırmakta olduğum tahlillerimin sonucunda LENFOSİT 18.4 ÇIKTI ne yapabilirim yardım ve bilgi ricasiyle. saygılarımla

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Neotigason daha çok cilt hastalıkları uzmanlarının kullandığı bir ilaç Yan etkilerini de en iyi onlar bilir Bir cilt hastalıkları uzmanı ile konuşmanızı öneririm

28 Mart 2016 08:25
TH
Soru Sahibi

Hocam daha önce cildiyeci ile görüştüm oda bir dahiliyeciyle görüşün dedi sanırım kimse yanıt vermek istemiyor acaba önemli mi? bilgi ricasiyle

28 Mart 2016 09:10
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Konuyla ilgili bilgisi olan herkes size yardım etmek ister:) Ancak dediğim gibi bebim uzmanlık alanım değil

28 Mart 2016 15:08