ga
Soru Sahibi
28 Haziran 2022 23:00

Tahlil sonuçlarım

nedir hocam merhaba yardımcı olursanız çok sevinirim 37 yıllık diyabet hastasıyım son yıllarda aşırı karın ağrısı çekiyorum.çektirdiğim tomografi sonucuna göre Uterus boyutu artmış olup, heterojen dansitededir Abdominal aortada milimetrik boyutta kalsifiye aterom plakları mevcuttur Sağ böbrek pelvis 3.5 mm çap1nda olan birkaç adet taş ile uyumlu hiperdens yapı izlenmektedir yazılı Glike hemoglobin (Hb A1c) 7.8 Sodyum (Na) 135 C peptit <0.02 Glukoz 344 HbA1c (HPLC yöntemi ile) 7.8 idrar Mikroalbümin/Kreatinin Oranı 53.5 İdrar Mikroprotein/Kreatinin Oranı *** *** ** sonuçlarım bu şekilde bilgi verirseniz çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Meltem Batmacı
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba, öncelikle şeker kontrolünüzü sağlamalı, ve tomografi sonucunuza göre bir kadın doğum ve üroloji hekimiyle görüşmeniz gerekiyor. Sonrası için ilgili branş hekimleri destek olacaktır. Bir de kansızlığınız mevcut, dahiliye hekimi ile de görüşmeniz gerekmekte.

14 Ağustos 2022 18:37