ŞG
Soru Sahibi
15 Mayıs 2019 22:42

T2 hiperintens

Nöroloji MR sonucunda T2 hiperintens milimetrik odaklar mevcuttur açıklaması var, bu ne demek? cevabınız için şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nurettin Varolgüneş
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

MERHABA MR DA BU TÜR LEZYONLARIN HERHANGİ BİR HASTALIĞI GÖSTERMEDİĞİ AÇIK BARİZ BİR HASTALIK GÖSTERGESİ OLMADIĞI BİLİNMELİDİR. SİZLERİ TAKİP EDEN DOKTORUN BU KONUDA AÇIKLAMA YAPMASI GEREKİR.

20 Haziran 2019 11:31