ue
Soru Sahibi
25 Ocak 2014 12:02

t.c.a

Merhabalar tca peeling yaptırmayı düşünüyorum ben ama şunu merak ediyorum yaptırdıktan sonra soyulma ve kızarıklık nasıl oluyor çok rahatsız edici bi şekildemi oluyor yani dışarıya çıkamayacak kadar sosyal yaşamı etkileyecek derecedemi oluyor birde daha sonrası leke kalma riski varmı? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Kimyasal soyma , muhtelif yoğunlukta yapılır. Bu az yoğunluktan , yüksek yoğunluğa doğru gider. Biz bunu hastayla anlaşarak yapıyoruz. Dolayısıyla insan için çıkamayacak bir durum olmuyor. Sağlıklar. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu ( Cildiye Müt.)

26 Ocak 2014 19:19