CA
Soru Sahibi
10 Mayıs 2019 12:19

sutten kesme

merhaba doktor hanım soruma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim yalnız size bir kaç sorum daha olcakti oğlum yirmiiki aylik geceleri üç aydır süt vermiyorum sadece gunduzleri uyurken emiyor şuan şimdi artık uyurkende meme istemiyor ben vermezsem ama ara sıra meme aklına geliyor ve istiyor istediği zaman ne yapmalıyım diğer sorumsa yava yavaş tuvalet eğitimi vermeyi düşünüyorum ama oğlumun hazır olup olmadığını nasil anlayabilirim birde nasil alıştırabilirim evimizde klozette yok yardımcı olursanız sevinirim son sorumsa oğluma evin içinde hangi oyunları oynatabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, Emmek istediği zamanlarda artık memede süt bitti. Bardakta süt içelim diyerek onu yönlendiriniz. Artık emzirmeyiniz. Bu konuyu oda zihninde kapatmalı. Tuvalet eğitimi ve evde verilebilecek oyunlar konusunda makalelerim var onları incelerseniz ayrıntılı olarak bilgilenebilirsiniz. Bu kısaca açıklanabilecek bir konu değil. Oğlunuza sevgilerimle.

13 Mayıs 2019 15:22