CM
Soru Sahibi
25 Kasım 2021 15:00

Sürtünme ile hamilelik olabilirmi

Hocam merhaba 9 kasımda regl oldum 13 kasımda bitti reglim 18 kasımda partnerimle sürtünme yoluyla bi ilişki yaşadık sarhoştuk boşalma vajinama oldu yumurtlama dönemindemiydim acaba bakıreyım sol kasıkta agrı falan oldu biraz hamile kalma durumu olmus olabılırmı 3 gün boyunca naprosyn cr içtim oda etki etmiş olabilirmi Kasık agrım falan şuan yok testte yaptırmadım hiç acıkcası ihtimal vermek istemiyorum sizce hamılelık söz konsusu olabılırmı naprosyn engellemısmıdır bu durumu

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Zehra İnce
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Gebelik testi yaptırmanızı öneririm.

25 Kasım 2021 18:18