DA
Soru Sahibi
23 Ağustos 2017 12:19

Surrenal bezde kistik lezyon

Sag surrenalde duvari kontrastlanan T1A hipointens T2A hiperintens Dag de diffuzyon artis gosteren duzgun konturlu 1,5×1 cm boyutlarinda kistik lezyon ne demek acaba bebegim bes aylik

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Emin Balkan
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Geçmiş olsun. Bebeğin yakın takibi gerekmekte.

24 Ağustos 2017 10:36
DA
Soru Sahibi

Sagolun hocam onemli bi sey mi peki kanser olma ihtimali var mi

24 Ağustos 2017 12:30
Prof. Dr. Emin Balkan
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Düşük olasılıkla kanser riski var. O nedenle yakın takip gerekli

26 Ağustos 2017 10:06