ge
Soru Sahibi
11 Aralık 2013 20:25

sürekli sertleşme

iyi akşamlar hocam ben 26 yaşında bir gencim 2 aydır benim bir sorunum var günde 3 kere sertleşme oluyor her gece başımı yastığa koyduğumda bir daha böyle duygular içinde olmayım diyorum ama sabah uyanıyorum sertleşme ve masturbasyon ardından 5 dk geçmeden aynı işlem tekrar oluyor engel olamıyorum 2 ve 3 masturbasyonlar da kimi zamanlar boşalma anında sperimlerin gelmediğini hissettim son zamanlarda birde erken boşalma başladı birde kabızlık bu benim ruhsalığımı bozuyor ürolojiye gidecektim hocam utancımdan gitmedim garip geldi bir üroloji doktorunun yanında masa başında çalışan bayan olunca insan anlatamıyor derdini bir çekingenlik lütfen yardımcı olun hocam ne yapmam gerek

2 cevap
Cevaplar (2)

Sn.Güler, Bazen gençlerde bu durum görülür. Hormonları kontrol etmek lazım. Yine de üroloji uzmanına gidiniz.

11 Aralık 2013 21:07
ge
Soru Sahibi

çok teşekkürler hocam....

12 Aralık 2013 19:16

Sn.Güler, Önemli değil.

22 Aralık 2013 23:41