Gi
Soru Sahibi
15 Eylül 2019 21:13

sürekli göz iltihabı

merhaba hocam.benim gözlerim bazı insanların gözlerinden iltihap kapıyor.çapaklanma yok.hafif kızarıklık,yanma oluyor.mesela adam benim arkadaşım,ne kendi gözü ile ilgili bir sorunu var ne de başkası için gözle ilgili bir sorun yaratıyor.ama ben bu arkadaş ile iki sohbet ettiğim zaman o günün akşamı gözümde ufak ufak iltihap oluyor.gözüm kızarmaya başlıyor.sonra netildex damla kullanınca geçiyor.bu arkadaşın kendi gözü ile ilgili bir şikayeti yok.başkasına da sorun yaratmıyor.bana neden sorun yaratıyor.fikrinizi alabilir miyim hocam.iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Alper Aras
Göz Hastalıkları

selam, doktora muayene oldunuzmu.kirpik dibi iltihapı olabilir.hemen geçmez.kirpikleri ılık suyla yıkayın.birazda bebek şampuanı ile 1 ay yapın geçmezse muayeneye gelin

24 Eylül 2019 10:57