GM
Soru Sahibi
9 Ekim 2013 19:02

sünnet

Hocam merhaba; Benim iki sorum olacaktı birincisi 7 aylık oğlum var bu yaşta sünnet önerir misiniz? İkincisi Hocam boşalmadan sonra yollarda meni kalmaması için sadece idrar yapmak yeterli midir? Yoksa bir süre beklemek gerekir mi? Prostat içindeki kanallarda idrardan sonrada meni akma ihtimali var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)

Sn.Güle, Sünnet yaşı uygundur. Boşalmadan sonra meni kalmaz. İdrar yapmaya gerek yoktur. Karaoğlan çizgi filminde vardır. Gereksizdir.

9 Ekim 2013 23:19