YD
Soru Sahibi
4 Temmuz 2021 01:29

Sunnet sonrasi sislik

iyi günler rahatsız ediyorum 7 yaşındaki oğlum 1 ay önce klipsli sunnet oldu. Ama alt kısımda biraz kabuk var ve halka şeklinde şişlik inmedi hala duruyor. Bazen böyle oluyor denildi. İyice endişe etmeye başladık.size danışmak istedik vakit ayırabilir misiniz? Resim gönderebilirim. Çok teşekkür ederiz

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ünal Zorludemir
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Sayın Doğan Yardibi, öncelikle geçmiş olsun diyorum. Çocuğu görüp muayene etmeden yalnız fotoğrafla karar vermek, bizi sağlıklı bir sonuca ulaştırmaz. Bu nedenle bir çocuk cerrahisi uzmanı tarafından muayene edilmesi doğru olur. Sağlıklı günler dileğimle.

4 Temmuz 2021 07:28