Üİ
Soru Sahibi
4 Ağustos 2021 21:30

Subakut troid

Merhabalar iyi günler dilerim size şuan ağrılar içinde yazıyorum 4 doktor gezdim derdime çare bulamadım hastalığım troid iltihabiymıs iki aydır ağrılar ile boğuşuyorum buna saç dökülmesi kilo kaybı halsizlik gece 38 e çıkan ateş terleme ve çarpıntı da eşlik ediyor. 4 doktor gezdim ancak derdime çare bulamadım bana ethol agumentin gibi ilaçlar verdiler ancak hiç bir faydasını görmedim çünkü zaten faydası olmadığı görunce bıraktım. crp 50 TSH 0.005 t*** *** ** T*** *** ** değerlerim bu şekilde çaresizlikten kendi kendimin doktoru olmaya karar verip selenyuma günde 200 mg. Ve imunex inflamax basladim belki biraz duzelirim umuduyla o kadar bıktım ki bazen ölmek istiyorum kortizon kullanmak istemiyorum bu hastalığın bir çaresi yok mu hocam yalvarırım bana tavsiye verin Daha fazla dayanabileceğimi sanmıyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sadi Kerem Okutur
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Hastalığınız endokrinoloji bölümünü ilgilendirdiğinden bu alandaki bir uzmana danısmanız gerekiyor, geçmiş olsun.

5 Ağustos 2021 00:00