YZ
Soru Sahibi
29 Ocak 2020 10:39

Suat Arusan a

Merhaba Suat hocam 13 yaşında kızımın sol kol humerus proksimalinde osteokondrom var Son çekilen mr ye göre büyüme var Ikı ay sonra tekrar değerlendirilip ameliyat planlanacak Ameliyatsız bir tedavi mümkün müdür budurumda

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun. Kliniğimizde yapılan tedaviler geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavileridir ve vücuda destek tedavileridir. Osteokondrom ne yazık ki tedavi alanımıza giren bir hastalık değildir. İyi huylu bir oluşum olarak bilinse de mutlaka ortopedist takibi gerekir. Geçmiş olsun.

29 Ocak 2020 11:02