KS
Soru Sahibi
11 Ağustos 2015 18:43

Stent ve kanser

Karaciger de klakskin tm görulup , sarılik teşhisi konulmuştur.safra kesesi ile karacigerin arasına stent takılmasi öngöruldu.25 agustosta ameliyat icin tarih almamiz istenildi fakat, kaşintıdan dolayi çok rahatsizım gece gunduz uyuyamiyorum.kaşıntımi giderebilcek bir ilaç veya yöntem war mi ? Beklerken geç kalmaktan korkuyoruz. Ameliyattan sonra kemoterapi almam söylendi. Bu tümörler kanser hucresi mi? Yardımcı olursaniz çok seviniriz

3 cevap
Cevaplar (3)

Öncelikle geçmiş olsun. Doktorunun önerilerine uyun. Ameliyata kadar avil tb biraz kaşıntıya azaltabilir.

11 Ağustos 2015 21:10
KS
Soru Sahibi

Teşekkurler hocam.tablet mi yoksa şurup mu almaliyız

11 Ağustos 2015 21:13

Fark etmez bu bir geçici cözüm

12 Ağustos 2015 10:37
KS
Soru Sahibi

Çok teşekkur ederim hocam

12 Ağustos 2015 11:01

Geçmiş olsun

12 Ağustos 2015 15:25