ss
Soru Sahibi
21 Eylül 2021 23:26

Spinal stenoz

merhaba iyi çalışmalar, 55 yaşında hastada bir fıtıkla beraber spinal stenoz görülmüş yürürken bacaklarında kasmalar var çok uzun yol yürüyemiyor ek bir şikayeti yok epidural steroid enjeksiyonu ve Radyofrekans tedavisi yapılabilir mi ikisinden de yarar görür mü sizce, bu tedavileri uygulayanlar algoloji uzmanları mıdır siz yapıyor musunuz saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Avni Babacan
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

selamlar tabiki bu uygulamaları ben ve meslekdaşlarım yapıyorlar hatta başka uygulamalrda var ,kök hücre gibi. eğer ankarada bana ulaşırsanız muayenehanede hasta kabul ediyorum,gerekeni yaparım.görüşmek için gazi üniversitesinde de algoloji bölümünde beni bulabilirsiniz.sevgiler .Avni hoca

12 Ekim 2021 08:14