DA
Soru Sahibi
1 Ekim 2021 20:30

Spermiogram Durumu

Hocam merhaba, 3 yıllık evliyim son 4-5 aydır çocuk deniyoruz lakin olumlu bir sonuç alamadığımızdan spermiogram testi verdim. Testimin değerleri şöyle; Görünüm: Gri Opak Viskosite: Hafif Viskoz Ph: 7.6 Agglutinasyon: YOK Konsantrasyon: *** *** ** Mobilite: %68 Prg.hızlı +4 : % 6 Prg.yavaş +3 : %35 Yerinde +2 : %27 Hareketsiz : %32 Tpmss : *** *** ** Olarak yer alıyor. Yorumlarsanız çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Görüntülü muayene veya danışma hizmetim için *** *** ** no lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

2 Ekim 2021 17:01