sr
Soru Sahibi
31 Ekim 2013 10:49

sperm hucresi

iyi gunler hocam ben 1bucuk senlik evliyim esim tedavi goruyo bendende sperim tahlili istedi sperim dusuk cikti hicrelerim zayifmis lokosit goruldu diye yazmis sonusta hocam ama hocsm esim hamile kaldi dusuk yapti bu hucreleri nasil canlandircm hocam ama esim hamile kalmisti ama simdi boyle oldu hocam ozmanda dusuktu ama oldu hocam bu konuda yardmci olurmsnz hocam iyi gunler hocam ben 1bucuk senlik evliyim esim tedavi goruyo bendende sperim tahlili istedi sperim dusuk cikti hicrelerim zayifmis lokosit goruldu diye yazmis sonusta hocam ama hocsm esim hamile kaldi dusuk yapti bu hucreleri nasil canlandircm hocam iyi gunler hocam ben 1bucuk senlik evliyim esim tedavi goruyo bendende sperim tahlili istedi sperim dusuk cikti hicrelerim zayifmis lokosit goruldu diye yazmis sonusta hocam ama hocsm esim hamile kaldi dusuk ya iyi gunler hocam ben 1bucuk senlik evliyim esim tedavi goruyo bendende sperim tahlili istedi sperim dusuk cikti hicrelerim zayifmis lokosit goruldu diye yazmis sonusta hocam ama hocsm esim hamile kaldi dusuk yapti bu hucreleri nasil candircam hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Rıdvan, Yurt dışında toplantıda olduğum için cevabım gecikti kusura bakmayın Spermde sayı ve morfoloji sorunu var mı bunun nedeni araştırlmalı. Öncelikle Scrotal doppler US yaptır. spermiogram - kruger., Testosteron, F.Testosteron, FSH, E2 gibi Hormon tetkiklerini de görmek gerekir Öncelikle İdrar Tahlili, kültür,Üreoplazma klamidya , Candida gibi kültürleri yaptır, Prostatit de bunu yapar Ben sizibekliyorum. Çok yoğun olmam dolayısıyla sekreterimden mutlaka randevu alın, Tel *** *** ** Bilgi için www. yasarozgok.:com dan yararlanabilirsiniz geçmiş olsun

3 Kasım 2013 23:25