AA
Soru Sahibi
29 Kasım 2019 21:10

Son zamanlarda baslayan penis agrisi

Hocam ben 30 yasindayim beyincik timörü kanser hatasiyim son 9 aydir tedavim bittigi icin ilac almiyorum son zamanlarda penisim sertlesmeye basladiginda ve boşaldiktan sonrada kisa bi sure devam eden cevresel bi agri var nedn olur ne yapmam lazim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Geç cevap için üzgünüm. Bu hikayede burdan yorum yapmak zordur. Üroloji uzmanına başvuru yapmanız lazım.

24 Aralık 2019 16:42