KE
Soru Sahibi
22 Ağustos 2021 22:44

Son soru için

Hocam son soruyu ben sordum bir şeyy daha sormak istiyorum bu taciz içeren şey izlediktne sonra ben de bunu yapar mıydım gercekte ben de tacizci sayılır mıyım tarzı şeyler düşünmek OKB nedeniyle olabilir mi? Böyle şeyleri izleyen biri tacizci mi sayılır yoksa sadece izleyip gerçekte yapmayan biri normal biri midir?

1 cevap
Cevaplar (1)

Lütfen yaşadığınız yerde bulunan bir meslektaşıma başvurunuz

23 Ağustos 2021 10:52