1k
Soru Sahibi
29 Ocak 2016 03:01

solgun cılt rengı

merhaba 16 yasındayım benim tüm vücudumda yüzümde dahil damarlarım çok belli oluyor ve çok solgun bi cilt tonum var kahvesi gibi yani çok hoş değil özellikle yuzum çok solgun göz altım da hafif mor neden böyle olabilir bı vücudum, uykumu da tam alıyorum aslında eskiden bu solgunluk yoktu vücudunda baya açık bı ten rengim vardı

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Demir eksikliği veya vitamin eksikliği olabilir. Kan tahlili yapılmasında fayda var

6 Şubat 2016 00:17