ÇA
Soru Sahibi
14 Ocak 2018 21:13

Sol submandibular bez sorun yaratır mı.

Sol submandibuler bez simetriğine göre hacimli ve heterojen olup RDUS da artmış vaskülarizasyon göstermektedir diye yazıyor ama gözle görünü şekilde şişmiş durumda bu arada bu ultrason sonucu 45 günlük bebeğime ait biraz endişeliyiz. Ne önerirsiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Ahmet Bey ultrasonu istemiş olan doktorunuz ile görüştünüz mü? Muayene bulguları her zaman tetkiklerden önce gelir. Çocuğu muayene etmeden bir fikir söylemek yanlış olur. Geçmiş olsun dileklerimle iyilikler dilerim.

17 Ocak 2018 09:36
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Ahmet Bey ultrasonu istemiş olan doktorunuz ile görüştünüz mü? Muayene bulguları her zaman tetkiklerden önce gelir. Çocuğu muayene etmeden bir fikir söylemek yanlış olur. Geçmiş olsun dileklerimle iyilikler dilerim.

17 Ocak 2018 09:36
Doç. Dr. Ayşın Uçkun Kitapçı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Ahmet Bey ultrasonu istemiş olan doktorunuz ile görüştünüz mü? Muayene bulguları her zaman tetkiklerden önce gelir. Çocuğu muayene etmeden bir fikir söylemek yanlış olur. Geçmiş olsun dileklerimle iyilikler dilerim.

17 Ocak 2018 09:31