ÖE
Soru Sahibi
4 Eylül 2016 16:13

sol memede batma ve sızlama

merhabalar 14 yaşındayım 2 aya yakın bir süredir özellikle sol mememde batma ve sızlamaya benzer ağrı var ama sürekli değil saniyeler içerisinde gelip geçiyo ama daha sonra tekrar aynı şekilde oluyo o kadar kafama taktım ki bazen ağlayasım bile geliyo korkuyordum doktora gittim doktor muayne etti kalbimi dinledi ve hiçbirşeyimin olmadığını psikolojik ve strese bağlı olduğunu söyledi. 2 ay önce yakın bir tanıdığım ağır bir hastalık geçirdi ve benim psikolojim baya etkilendi o zamandan beridir bu ağrı var nolur sizde nedenini söyleyin içim rahatlasın

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. İlhan Gölbaşı
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun, şikayetinizin kalp ile ilgisi söz konusu değildir. Mevsimsel değişikliklere bağlı kas ağrılarınız olmakta. Sağlıklı güzel günler.

7 Eylül 2016 15:04
ÖE
Soru Sahibi

Peki sol kolda nasil bir agri olursa kalp hastaligindan suphelenmeliyiz

9 Eylül 2016 13:56
Prof. Dr. İlhan Gölbaşı
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun, eforla gelen göğüs ağrısı ile başlayan kola yayılım gösteren ve istirahatte geçiyorsa kalp ten diye şüphelenilir. Sağlıklı güzel günler.

19 Eylül 2016 15:07