ms
Soru Sahibi
3 Nisan 2015 13:06

Sol gogsumde seyrime var

Iyi gunler. Ilgilendiginiz icin tekrar tesekkurler. Arada tekrar eder durumda sol gogsumun ust kisminda bazen koltuk altima dogru bazende boynuma dogru gozde olan seyrimeler gibi seyrime oluyor. Bana bu konuda bilgi verirmisiniz. Neden oluyor olabilir. Kalbimle ilgili bir durum mu vardir. Cok endiseliyim. Tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sıdıka hanım bu tür şikâyetler genellikle kalple ilgili olmaz. Muhtemelen adelelerle ilgilidir. Selam ve sevgilerimle. Prof Dr Emrullah Başar

8 Nisan 2015 19:29