NN
Soru Sahibi
18 Mart 2015 17:07

smear

Iyi günler hocam Smear sonucu .preparatta izlenen yoğun infamatuarhücre tabakası nedeniyle hucreler net izlenmemistir.infamatuar tedavi sonrası smear tekrarı önerilir.Tani: değerlendirme için uygun olmayan yayma .Tanı kodlari:N72 ICD-O Histoloji.serviks üterinenflamatuar hastalığı. Hocam bu SONUÇ değerlendirilmesini rica ediyorum teşekkür ederim ,saygilar.

1 cevap
Cevaplar (1)

sanıırm cervix ten smear alınmış bu konuda size kadın hastalıkları uzmanları yardımcı olabilir

19 Mart 2015 20:49