YO
Soru Sahibi
19 Temmuz 2011 00:08

slmlar öncelikle hocam benim kulak arkası fuallerin olduğu kulağa yakın yer

slmlar öncelikle hocam benim kulak arkası fuallerin olduğu kulağa yakın yerde sağ kulak memsi boyunda az olmak üzere sırtta sivilceler var uzun süredir ben bazılarını sıkıyorum ama yok olmuyorlar tekrardan doluyorlar nasıl oluyorsa bu cildiyeye gittim bana dedikleri cildimin çok yağlı olduğu antibiyotik krem ve sıvı bir losyon verdiler ama sonuç alamadım ama elimi anlıma ve yüzüme sürünce elime yağlı bir yüzeye sürermişsiniz gibi yağ geliyor azda olsa ne yapmam gerekir tekrar cildiyeye gitmeyi düşünüyorum yada genel cerahiyemi gitmem gerekli bunlar ne olabilir çekiniyorum kötü birşey olmasından cildiye doktoru cildimin yağlı olduğundan ve tedavinin uzun süreli olup sonuç alabilceğimi söylemişti sizce ne yapabilirim beni rahatlatırsanız sevinirim şimdiden teşekür eder esenlikler dilerim iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekrar cildiye uzmanına gitmeniz uygun olur. Doğrudur, ancak uzun süreli bir tedaviden sonra bir sonuç alınabilir bu gibi durumlarda. Çok büyüyen veya kızarıp şişen olursa bu söylediğiniz oluşumlar arasında genel cerrahi uzmanına gitmeniz uygun olur. Gerekirse iltihabın boşaltılması veya kistin çıkarılması gibi işlemler yapılabilir. Saygılarımla. Doç Dr Tuğrul Tansuğ (*** *** **

21 Temmuz 2011 13:26