O
Soru Sahibi
3 Kasım 2007 21:40

slm izmitten osman tersanede gemı ve yat sanayıı de calısıyorum kaynakcıyım

slm izmitten osman tersanede gemı ve yat sanayıı de calısıyorum kaynakcıyım ortamı mız toz duman yaptıgımız ıste duman var malum kaynak , aslında hocam benım sorum su bu durumun cıgerlerıme ve bana ne gıbı etkıllerı olur cıgerlerım den korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz bıde gunde bı paket sıgara ıcıyom hergun ne ıcersem bu zararlı maddelerı azaltırım ve ya onerecegınız bı ılac varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. M. Fatih Öğüt
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sorununuz göğüs hastalıkları uzmanı tarafından çözümlenebilir. Sigaayı bir an önce bırakmanız gerekiyor Geçmiş olsun.

4 Kasım 2007 21:47