ee
Soru Sahibi
8 Ocak 2014 02:39

skrotum lezyon epidermal kist

hocam merhaba benim skrotum da yıllardır kistler var hastaneye gittiğimde epidermal kist olarak sölediler ama alamiycaklarını sölediler eğer alırlarsa çocuğumun olmama ihtimalini sölediler tedavisi varmıdır nasıl yapabilirim teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yaşar Özgök
Üroloji , Üroonkoloji

Sevgili Emre, Öncelikle geçmiş olsun , Yurt dışında olduğum için cevaplarım gecikti. Kusura bakma. Scrotumdaki kist dediğiniz şey sebase kist denen yağ kistleridir. Şayet epididim kisti ise takip yeterli olur. Bu arada www.yasarozgok.com dan etraflı bilgi alabilirsin Geçmiş olsun

13 Ocak 2014 21:36