AN
Soru Sahibi
11 Ağustos 2021 18:56

Skafoid kırığı

İyi günler hocam benim 1.5 once el bilegim 8 kemikten biri kirildi 1.5 olcak alcida simdi elimde 2 gündür alciyi kaldrgmda ufak bi harekette ufak bi agri var neden ağrı olabilir hemen gidiyimmi hocam kontrole daha 2 hafta sonra kontrolum

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hakan Özben
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Nizamettin bey, Skafoit kırıklarında kaynamama durumu sık görülür. O nedenle kırığınızın düzgün kaynamaya devam ettiğinin teyit edilmesi adına kontrol röntgenlerinizin değerlendirilmesini öneririm. Saygılarımla

11 Ağustos 2021 19:07