12 Mayıs 2021 01:52

Sjohren hastaligi

Saygi deger hocam kolay gelsin bende goz kurulugu bas agrisi bulanik gorme goz kurulugu 0 a yakin cikti bas donmesi mide bulantisi var test yapilfi anti ccp 7.00 rf kantitatif 10 cikti testlerle ilgili gorusleriniz nelerdir ceval verdiginuz icin tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Verdiğiniz bilgi tanı koymak için yeterli değil. Ancak sizin de yazdığınız gibi göz kuruluğu Sjögren hastalığı açısından değerlendirilmeyi gerekli kılar. Bunun için bir romatoloji doktorunu görün, gerekli değerlendirmeyi ve tetkikleri yapsın.

12 Mayıs 2021 09:53