ES
Soru Sahibi
6 Haziran 2018 21:38

Sjögren sendromu

Anti/RNP/SM:negatif Anti sm:negatif Anti ss A :negatif Anti Ro S2 :negatif Anti ss B:negatif Anti sentramer b:+pozitif Anti dsDNA :sınırda pozitif Antipm 100: negatif Anti PC’na:negatif Anti nükleozomlar negatif Anıt histonlar :negatif Anti ribozomlar protein :negatif Anti AMA M2 : negatif AB’yi DFS70 : sınırda pozitif Hocam sonucumulütfen yorumlarmısınız

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Hastalıkları yorumlarken bir bütün olarak ele almalıyız. Öykü-muayene-tahliller... ve tüm detaylar ile beraber bakmalıyız. Bu testleri sizden isteyen hekiminize güveniniz

19 Haziran 2018 01:09