AB
Soru Sahibi
17 Haziran 2014 20:41

Şizofrenmiyim ya :(

Merhabalar ben çok saplantılıydım tam iyileşmiştimki okb denildi bana bu arada, vakıfa gittim tedaviye ve bana çok zamanı olmadıgıı bundan hızlı davranacağını söyledi doktor hanım bana ilaç yazacağını söyledi bende o kadar kötü olmadığımı düşünd üm ama doktor diye birşey demedim lustral 50 mg verdi 25 olarak başladım ilk gün herşeyden kurtuldum sanki çok uyuşturdu kafamı 2.gün ise oksijene taktım ,inanabilyormusunuz, geçti derken bida içtim heralde yan etkileridir dedim ilacı saatindemi içtim yoksa içmedim mi diye takdım engel olamadım kendime ben aslında kendime hakim rıtbirisiydim ilaçtan sonra düşünmye çalışında boşluk geliyo sersem gibiyim ruh oldum neyse diğergün acaba annem gerçekmi ben şizofrenmiyim kalb,mde hızla saçma oldugunu biliyorum ama nıyoyine buna karşı koyamıyorum hissizlik hissediyorum ilaçtan sonra oldu bunlar sanki dünya gerçek deil uykumu bozdu birde çoık yorgunum babama bakıyorum acaba bu benim kafamın bir ürünümü felan dünya böylemei sanki buna inanıyorum ama sonra inanmıyorum yLERine boşluk hissediyorum.Eskiden okb de olmamış şeyleri olmuş gibi hissederdim mesela caba adam öldürdümmü felan ama baş ederdim şimdi ise ugrasamıyorum teşşekürler 4 günüm ilaçta sizce yan etkilerimi TEŞEKKÜRLER

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba, size daha detayli bakabilecek ve ilgilenebilecek bir psikiyatriste gitmelisiniz ve ilac kullanimiyla baslayan bu sureci paylasmalisiniz. İlacin yan etkilerinin yansittigi bir surec ise hemen mudahale edilmesi gerekir. Psikiyatristinizin yonlendirmesiyle ilac degisikligine gidebilirsiniz. İyi aksamlar.

17 Haziran 2014 20:47
AB
Soru Sahibi

teşekkürler biraz geçti gibi

18 Haziran 2014 12:00

Yinede kontrol olmanızdan bir zarar gelmez. İyi Günler.

18 Haziran 2014 12:02