MK
Soru Sahibi
17 Ekim 2016 00:51

Sivilce lekesi

İyi günler doktor hanım, yüzümde senede 3-5 defa falan sivilce çıkıyor sert, uç vermeyen sivilceler, 1 ay gibi bir sürede ancak geçiyorlar.Bunun için önerebileceğiniz bir krem var mıdır? Fucidin kullanıyorum ama pek etkisi olmuyor. Bir keresinde canıma tak etti bu sivilcelerin 1 tanesini zorla patlattım ve leke kaldı yani sivilcenin önceden olduğu yer biraz daha koyu renkte ama yarık göçük gibi bişey yok.Bunun için önerebileceğiniz bir ilaç var mı geçer mi, nasıl geçer? Şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Akşam olmak üzere isotrexin jel sürebilirsiniz. 2-3 ay kullanin faydalı olmazsa Dermatolog görsün mutlaka

19 Ekim 2016 05:51