ÖO
Soru Sahibi
25 Ocak 2016 11:49

Sivilce cukurlari

Iyi gunler doktor benim ozele veya guzellik merkezine gitme imkanim yok yuzdeki sivilce sikarken olusturdugum cukurlari evde kendim tedavi yapabilecegim islemler varmi dermoroller kimyasal peeling vs

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Akne izleri bizleri zorlayan ve profesyonel tedavi gerektiren durumlardır. Evde yapılacak uygulamalardan çok fayda görmeyebilirsiniz. İzlernizi görmeden bir tedavi uygulamak çok faydalı olmayacaktır fakat Akşamları ince bir tabaka halinde iz olan alanlara differin jel sürebilirsiniz. Sabah yıkayın. Çok yanma kızarma olursa günaşırı yapabılırsınız. Geçmiş olsun

25 Ocak 2016 13:33