GE
Soru Sahibi
11 Ekim 2021 22:21

Sırt böbrek taraflarda ağrı ateş

Hocam merhaba, bir kaç aydır sırt tarafım böbreklerin olduğu bölgeler ağrıyor. Kreatinin değeri 0.80 çıkıyor. Bir sorum olacak böbrek yetmezliğinde 1. Evrede kreatinin değerininden belli oluyormu ? Hangi testi yaptırmalıyız. Birde bi ara kreatının kınaz(CK) 4300 çıkmıstı suan düştü spor yapmama ragmen cok hareketsiz yasamım var pademınınde etkısıyle onunla ilgisi varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)

Kas ağrısı olabilir. Böbrekler için ultrason ve idrar tahlili yaptırın

12 Ekim 2021 10:39