sa
Soru Sahibi
27 Nisan 2020 00:45

Sırt ağrısı

Merhaba iyi günler son on beş gündür sol kürek kemiğimde dayanılmaz ağrım var.ağrıyan bölge bir nokta şeklinde çevresel değil.ayakta 5 dakika durduğum zaman ağrı acı yanma artıyor dayanamayarak oturuyorum.yanma bıçak kesiği şeklinde.2 yıl öncede olmuştu fizik tedavi kulunç kuru iğne demişti. Kendiliğinden geçince yaptırmadım.artık ağrıdan yataktan kalkamıyorum.kas yırtılması olabilir mi.kesik acısı gibi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, geçmiş olsun. Ağrınızın tanı ve tedavisi için mutlaka Fizik Tedavi bölümüne yeniden başvurmanız gerekli. Uygun görürlerse MR ile kas yaralanması olup olmadığını araştırabilirler. İyi günler dilerim.

27 Nisan 2020 16:07