AM
Soru Sahibi
16 Nisan 2020 00:19

Sirt agrisi

Hocam Merhaba annem 54 yasinda ,6 ay once menapoza girdi. son 1 haftadir sirtinin sag ortasinda kaburga kemiklerinin arasinda bir aci hissediyor ozellikle gece artiyormus ve bununla birlikte kasiniyormus, su an hastaneler riskli oldugu icin gitmek istemiyoruz.Ama bunun akciger,kalp ile ilgili ciddi bi sorun olma olasiligi var midir ? Su an hastaneye gitmek gerekir mi ?Yardimci olursaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Akciğer ve kalp mutlaka değerlendirilmesinde yarar var. Kaşıntı da olması kalp ve akciğer sorunu olmadığını da düşündürüyor ama eninde sonunda bakmak lazım. Bu arada zona gibi bir cilt hastalığını da unutmayın. Bence şimdlik bekleyin, normale dönmeye başladığımızda gözükürsünüz doktora.

16 Nisan 2020 08:16