TS
Soru Sahibi
6 Ekim 2020 08:07

Sinus yumuşak doku

Hocam merhabalar. Hocam benim 4 aydır sağ gözüm ağrıyor. Geçen ay beyin mr çektirdim sağ sinuste mukozal retansiyon kisti mevcutur yazıyordu. 2 hafta antibiyotik kullandım sonra bt çektirdim sağ maksiller sinüs yumuşak doku ile dolgun görünümdedir yazıyor. Burada yumuşak doku nedir acaba. Sinüs tümörü olabilir mi. Ameliyata karar verdim ama yaklaşık 3 ay sonra randevu verebilirim dedi. Çok teşekkür ederim hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Esra ERYAMAN
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Hayır tümör anlamına gelmiyor, ayrıca maksiller sinüste yumuşak doku için ameliyat olmanıza gerek yoktur..

6 Ekim 2020 10:36
TS
Soru Sahibi

Hocam ben size raporun tamamı yazmadım S şeklinde deviasyon izlenmiştir nazal septum da. Her iki orta konka anteriorda paradosk görünümdedir. Hocam yumuşak doku beni korkutuyor. Hocam sağ gözüm ağrıyor gün içinde ara ara ağrıyor. Hocam estetik ameliyat ile birlikte olmayı düşünüyorum hepsini birlikte aralık ayına olmayı düşünüyorum. Hocam sizin muayne ve ameliyat ücreti öğrenebilirniyim .. cok teşekkür ederim

8 Ekim 2020 14:26
Prof. Dr. Esra ERYAMAN
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

muayene ücreti, Osmanoğlu hastanesi şişlideyim, deviassyon burunda nefes alma şikayeti yapar..

9 Ekim 2020 08:52