gp
Soru Sahibi
27 Mayıs 2017 15:35

SİNİR HASARI

Merhaba hocam Annem sol ayak hatali enjeksiyon sonrasi %80 sinir hasari olustu. Sakaryada yasiyoruz ama tedavi seceneklerimiz yetersiz 2 aydir ilerleme saglayamadik. Bu tedaviyi nerede ve nasil bir merkezde alabiliriz. Öneriniz varmi.saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Arzu İrban
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Merhaba. EMG çekildi mi? Başka bir hastalığı var mı?Bir muayene etmek isterim.

16 Haziran 2017 02:30