ss
Soru Sahibi
13 Temmuz 2015 13:20

sikayetler

İyi gunler. Ben 19 yaşındayım ve çok fazla şikayetim var. Öncelikle bir süreden beri bacaklarimda ve kollarında sürekli kendiliğinden morluklar oluşuyor.bazense petesi seklinde oluyo.sağ koltukaltimda içten kese seklinde bisey çıktı kolumu sisirdi ve ağrısı fazla oluyo.her hapşırmamdan sonra damak ve geniz bolgem çok kasiniyo ve oralar pütür putur. Sürekli halsizim bisey yapicak gücüm olmuyo eklemlerim surekli agriyo sağ dizimde iltihaplı romatizma var onun tahlilleri yapılırken kansizligin var denilmişti ve bir süreden beride gece uyurken sürekli dilimi issiriyorum bunların birbiriyle alakası var midir nedenleri ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Evet, gerçekten fazla ve dağınık şikayetler var. Bunları değerlendirip birbirleriyle ilişkili olup olmadıklarına karar vermek şart. Ama bunu yapabilmek için sizi görüp muayene etmek gerekli. Bunca farklı şikayeti internet üzerinden karara bağlamak mümkün değil. Geçmiş olsun.

13 Temmuz 2015 23:54